O nás

Aktuálně: 

 

Vážení zákazníci,

od 7. 12. 2020 jsme ukončili sezónu a máme zavřeno až do jara. V našem e-shopu máme aktualizovanou nabídku celého sortimentu a také nafocenou nabídku atraktivních rostlin pro zahradní centra. Objednávky si můžete dělat přímo v e-shopu a budeme rádi, když nám do komentáře napíšete předpokládaný termín a způsob odběru. Od příštího roku budeme dělat pravidelné závozy po celé ČR, takže pokud budete mít zájem o dovoz přímo k Vám, dejte nám prosím vědět.

Celý tým našeho zahradnictví Vám přeje klidný advent, krásné prožití Vánoc a odpočinkovou zimu.

---------

 

Otevírácí doba od jara 2021:

Velkoobchod v pracovní dny 7-15 hodin.

 

Maloobchod je otevřený pouze v pátky od 8 do 15 hodin.

 

Tým botanického zahradnictví Holzbecher

Registrace do e-shopu je možná pouze pro velkoobchdoní odběratele. Po přihlášení si můžete podle vzoru nahrát vaši excelouvou poptávku, podívat ne na aktuální nabídku pro zahradní centra nebo se podívat na aktuální sklad všech dostupných rostlin. V e-shopu uvidíte velkoobchodní ceny a můžete si také udělat objednávku, která bude okamžitě doručena přímo do našeho systému. Pokud jste se již tento rok zageistrovali u nás na prodejně, bude stačit pouze zažádat o nové heslo kliknutím na odkaz zapomenuté heslo, které Vám přijde do e-mailu. 

Pro informace o prodeji, rostlinách a Vašich objednávkách kontaktujte Martina Sobotku tel. + 420 733 718 921.

Pro informace týkající se e-shopu, registrace a tvorby objednávek prostřednictvím e-shopu kontajtujte Janu Holzbecherovou tel. +420 731 215 474.

 

Krásné jaro vám přeje tým botanického zahradnitví Holzbecher.

 

Platební karty nepříjímáme. 

 

Prodejní doba

Maloobchodní prodej:

pátek 8.00–15.00 hodin

Velkoobchodní prodej:

pondělí – pátek 7.00–15.00 hodin